Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Akumulatory Topla Opole

Akumulatory Topla Opole jest kluczowym elementem mechanizmu każdego samochodu. Kierowcy chcą, by sprawnie działał jak najdłużej, pozwalał na pokonanie wielu kilometrów bez konieczności ładowania, był bezpieczny dla każdego pojazdu i szybko startował nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Z pomocą w zaspokojeniu tych oczekiwań przychodzi najnowocześniejsza technologia, która przyczynia się do zadowolenia właścicieli samochodów na całym świecie. Właśnie takie są wysokiej jakości, nowoczesne i bezpieczne akumulatory Topla, które można nabyć w Opolu.

Wydajne akumulatory Topla Opole

Topla to akumulatory producenta, firmy TAB, wykonane w zaawansowanej technologii Ca/Ca, czyli wapniowo-wapniowej, która gwarantuje bardzo długi czas eksploatacji i nie wymaga obsługi. Baterie odznaczają się niezwykle wysoką wydajnością działania i możliwością rozruchu nawet w trudnych warunkach pogodowych i przy najniższych temperaturach na zewnątrz, również w mroźne zimowe poranki.

Akumulatory Topla w Opolu - szeroki wybór

Zastosowanie najnowszych dostępnych technologii sprawia, że akumulatory Topla Opole dają każdemu kierowcy bardzo szeroki wybór poszczególnych modeli najlepiej dostosowanych do potrzeb. Charakterystyczne cechy każdego modelu ułatwiają wybór i gwarantują największy komfort używania w zależności od posiadanego pojazdu. W sprzedaży dostępne są różne rodzaje akumulatorów Topla firmy TAB. Według własnego uznania wybrać można modele takie jak: Energy, Start czy poszczególne wersje modelu Top.

Akumulatory Topla Energy i Topla Start

Akumulatory Topla Energy są szczególnie nastawione na najwyższą skuteczność rozruchu przy skrajnych temperaturach. Z wykorzystaniem technologii wapniowo-wapniowej dają kierowcy komfortowe przekonanie, że nie będzie miał problemów z rozruchem nie tylko w warunkach zimowych, ale także podczas panujących na zewnątrz upałów, które również są niezwykle groźne dla każdego akumulatora, o czym często się zapomina. Topla Energy to gwarancja niezawodności działania połączona z przedłużoną żywotnością akumulatora. Bateria wykonana w wapniowo-wapniowej technologii kratki cięto-ciągnionej odznacza się bardzo niskim poziomem zużycia wody w codziennym działaniu, dając jednocześnie korzyści wynikające ze swojej uniwersalności i dużej mocy działania. Akumulatory Topla Opole to możliwość nabycia akumulatora modelu Energy o różnej pojemności.

Akumulatory Topla Start idealnie łączą ze sobą wysoki stopień niezawodności i jakość wykonania oraz atrakcyjną cenę. Posiadają również bardzo dobre parametry rozruchu i umożliwiają szybkie uruchomienie pojazdu. Ich cechą charakterystyczną jest zastosowanie w konstrukcji baterii specjalnych separatorów kopertowych wykonanych z materiału w postaci polietylenu.

Akumulatory Topla Top dla najbardziej wymagających pojazdów

Akumulatory Topla Top to różne wersje modelu powstałe przy wykorzystaniu innych materiałów i technologii, a także przeznaczone do odmiennych typów pojazdów. Top to model odznaczający się spełnianiem wymagań samochodów najnowszej generacji o najwyższych wymaganiach dotyczących poboru energii. Dzięki umieszczeniu w nim większej liczby płyt posiada o 30 % lepsze zdolności rozruchowe, a szczelna konstrukcja jego wieka gwarantuje pełne bezpieczeństwo użytkowania. Pokrywa uniemożliwia zarówno zalanie akumulatora, jak i dostanie się do jego środka ognia, co stanowi skuteczne zabezpieczenie antywybuchowe. Topla Top idealnie sprawdza się we współczesnych samochodach bogato wyposażonych w mechanizmy elektryczne będące dużym obciążeniem dla każdego akumulatora.

Akumulatory Opole dają także możliwość nabycia akumulatorów wyposażonych w najnowocześniejsze na rynku technologie EFB i AGM. Topla Top EFB Start & Go oraz Topla Top AGM Start & Go to modele przeznaczone dla samochodów wyposażonych w napęd mikrohybrydowy lub Start-Stop, z odzyskiwaniem energii podczas hamowania. Posiadają one wytrzymałość na większą liczbę cykli rozruchowych i zdolność przyjmowania prądu, która umożliwia ładowanie akumulatora podczas jazdy. Dzięki umieszczeniu elektrolitu w postaci stałej w wacie szklanej nie może dojść do wycieku kwasu w akumulatorze.

Akumulatory Topla do nabycia w Opolu

Firma TAB od ponad 50 lat produkuje wysokiej jakości akumulatory, a od lat 80. ubiegłego wieku robi to na podstawie własnych badań technologicznych. Posiada oddziały i dystrybutorów w kilku krajach Europy. TAB Polska Sp. z o.o. jest wyłącznym polskim przedstawicielem TAB SA.

Jeśli chodzi o wysokiej jakości akumulatory Topla Opole jest właściwym miejscem do ich nabycia. Baterie można zakupić w sklepie Akumulatory Opole Centra przy ulicy Nysy Łużyckiej 58. Sklep jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00, a także w soboty pomiędzy 10:00 a 14:00. Informację w sprawie zakupów można uzyskać pod numerem telefonu 571 403 335.