Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Akumulatory Viking Opole firmy Megatex

Megatex Sp. z o. o. powstała w 1993 roku w Konstantyniwce, mieście w obwodzie donieckim na Ukrainie. Początkowo główną dziedziną jej produkcji było wytwarzanie najwyższej jakości ołowiu i jego stopów, a dziś Megatex to niekwestionowany lider w tej branży, zaopatrujący w ołów i stopy ołowiowe fabryki akumulatorów na Ukrainie, w Europie wraz ze Wspólnotą Niepodległych Państw oraz w Polsce. Megatex produkuje akumulatory Viking Bronze i Silver, dostępne już w Opolu w bardzo atrakcyjnych cenach, dzięki polskiemu dystrybutorowi uruchom.com. Oryginalne akumulatory w najlepszych cenach można więc obecnie bez problemu kupić w Opolu, co ułatwia polskim nabywcom znakomity dostęp do tych produktów firmy Megatex.

Uruchom.com jest dystrybutorem modeli akumulatorów Viking Bronze i Silver, oczywiście w oryginalnych wykonaniach samego producenta, czyli ukraińskiej firmy Megatex. Warto przy tym dodać, że Megatex zapewnia całkowitą utylizację akumulatorów w zakresie bezpiecznego i ekologicznego dysponowania odpadami zaliczanymi do niebezpiecznych (akumulatory ołowiane i elektrolit). W roku 2016 Megatex poddano drugiemu audytowi certyfikacyjnemu w dziedzinie zgodności z systemem zarządzania jakością (międzynarodowa norma ISO 9001:2008). Obecnie natomiast firma znajduje się w procesie certyfikacyjnym pod względem zgodności systemu zarządzania jakością z międzynarodową normą ISO TS 16949 TS. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani nabyciem akumulatorów Megatex w Opolu, to ich dystrybucję zapewnia polska firma uruchom.com.

 

Akumulatory Megatex Viking Bronze Opole

Akumulatory Megatex Viking Bronze przystosowano - jako niezwykle odporne i niezawodne baterie samochodowe - do pracy w trudnych, ekstremalnych warunkach zimowych. Testowano je w trakcie ostrych, ukraińskich zim i testy te wypadły pomyślnie. Dzięki temu model Viking Bronze trafił na rynki europejskie. W produkcji tego akumulatora zastosowano bardzo nowoczesną technologię "expanded metal" (Ca/Ca) projektując i wykonując nieawaryjne płyty ujemne i dodatnie w każdym egzemplarzu akumulatora. Technologia ta sprawia, że akumulator jest bardzo żywotny, niepodatny na korozje i samowyładowanie.

Model Megatex Viking Bronze poleca się więc do samochodów o bardzo dużym zużyciu energii. Zresztą tendencja do zwiększonych poborów energetycznych obecna jest w produkcji większości nowych samochodów, co świetnie rekompensuje ta właśnie bateria akumulatorowa, gwarantująca dodatni bilans energetyczny. Dystrybutor akumulatorów Megatex Viking Bronze w Polsce oraz nabywcy tych akumulatorów w ramach oferty uruchom.com podkreślają również inne zalety tego modelu, a wśród nich: uniwersalną, zgodną ze standardami technologię oryginalnego wyposażenia (OE), niewielki pobór wody, świetne parametry rozruchowe zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach, ergonomiczną rączkę, wydłużony czas przechowywania akumulatora bez potrzeby doładowywania go, a przy tym niską cenę modelu gwarantowaną przez uruchom.com. 

 

Akumulatory Megatex Viking Silver 74Ah 760A

 

Drugi z modeli akumulatorów firmy Megatex, dostępny w Opolu dzięki dystrybutorowi uruchom.com w bardzo atrakcyjnych cenach wykazuje podobne zalety w użytkowaniu jak w przypadku Megatex Viking Bronze. Model Viking Silver wyprodukowano z wysokiej jakości komponentów, które są znane z wysokiej jakości prądów rozruchowych i trwałością w każdych warunkach użytkowania. Charakteryzuje je również standardowa technologia wyposażenie (OE), niskie zużycie wody i brak konieczności doładowywania przy dłuższym przechowywaniu, a także odporność na wysokie i niskie temperatury zewnętrzne. Firma Uruchom.com zadbała także o niezwykle atrakcyjną ofertę cenową, dostępną w Opolu dla nabywców także tego modelu Megatex. 

 

Akumulatory Viking Opole - pełna oferta w Uruchom.com 

Polski dystrybutor akumulatorów firmy Megatex w modelach Viking Bronze i Silver - firma Uruchom.com działa z powodzeniem już od 2003 roku. Uruchom.com zajmuje się zarówno sprzedażą detaliczną, jak i hurtową akumulatorów i prostowników. Siedziba firmy w Opolu mieści się przy ulicy Nysy Łużyckiej 58. Jak w każdym oddziale, Uruchom.com w Opolu gwarantuje nie tylko sprzedaż, ale i diagnozę oraz ładowanie akumulatorów. Diagnostyka akumulatorów jest bezpłatna, podobnie jak montaż zakupionych w Uruchom.com akumulatorów. Uruchom.com oferuje także kodowanie w systemach start-stop, coraz bardziej znanych i docenianych również w Polsce.

Na rynku diagnostyki, sprzedaży i montażu akumulatorów, zwłaszcza modeli firmy Megatex, Uruchom.com jest niekwestionowanym liderem, któremu zaufało już wielu klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców polecając różnorodne usługi związane z bezawaryjnym użytkowaniem akumulatorów rodzinie i znajomym. Uruchom.com to sprawdzona i pewna marka oraz niezawodny, polski dystrybutor akumulatorów Viking ukraińskiego producenta Megatex. Dobra jakość i dobra cena są od lat misją praktykowaną w Uruchom.com.