Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Ładowarka MXS 10 to rozwiązanie o najnowszej technologii. Nadaje się ona idealnie do użycia w warsztatach, przyczepach kempingowych, RV, łodziach i pojazdach. Ładowarka MXS 10 to doskonałe rozwiązanie problemów związanych z wieloma akumulatorami.

Oferuje takie funkcje, jak diagnoza akumulatora sygnalizująca czy akumulator może otrzymać I utrzymać ładunek, regeneracje umożliwiająca odnowę całkowicie rozładowanych akumulatorów z rozwarstwionym elektrolitem, unikalne ładowanie podtrzymujące oraz sensor temperatury zapewniając optymalne ładowanie niezależnie od warunków atmosferycznych.

 

Ponadto funkcja trybu zasilania umożliwia odłączenie akumulatora od pojazdu nie powodując utraty konfiguracji ustawień. Na wyświetlaczu wyświetlane są dla użytkownika wszystkie instrukcje dotyczące procedury ładowania.

MXS 10 to całkowicie automatyczna 8-etapowa ładowarka zapewniająca ładowanie akumulatorów 10_A do 12_V od 20–200_Ah umożliwiająca także ładowanie podtrzymujące do 300_ Ah.

Ładowarka posiada klasę IP 65 (ochrona przed woda i pyłem) i została zaprojektowana w celu zabezpieczenia samochodowych podzespołów elektronicznych, wraz z zabezpieczeniem przed iskrzeniem i odwrotna biegunowością oraz ochrona przeciwzwarciowa. Ładowarka jest objęta 2-letnia gwarancja.

 


Ładowarki CTEK Warszawa