Akumulatory Viking Opole firmy Megatex

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Megatex Sp. z o. o. powstała w 1993 roku w Konstantyniwce, mieście w obwodzie donieckim na Ukrainie. Początkowo główną dziedziną jej produkcji było wytwarzanie najwyższej jakości ołowiu i jego stopów, a dziś Megatex to niekwestionowany lider w tej branży, zaopatrujący w ołów i stopy ołowiowe fabryki akumulatorów na Ukrainie, w Europie wraz ze Wspólnotą Niepodległych Państw oraz w Polsce. Megatex produkuje akumulatory Viking Bronze i Silver, dostępne już w Opolu w bardzo atrakcyjnych cenach, dzięki polskiemu dystrybutorowi uruchom.com. Oryginalne akumulatory w najlepszych cenach można więc obecnie bez problemu kupić w Opolu, co ułatwia polskim nabywcom znakomity dostęp do tych produktów firmy Megatex.

Uruchom.com jest dystrybutorem modeli akumulatorów Viking Bronze i Silver, oczywiście w oryginalnych wykonaniach samego producenta, czyli ukraińskiej firmy Megatex. Warto przy tym dodać, że Megatex zapewnia całkowitą utylizację akumulatorów w zakresie bezpiecznego i ekologicznego dysponowania odpadami zaliczanymi do niebezpiecznych (akumulatory ołowiane i elektrolit). W roku 2016 Megatex poddano drugiemu audytowi certyfikacyjnemu w dziedzinie zgodności z systemem zarządzania jakością (międzynarodowa norma ISO 9001:2008). Obecnie natomiast firma znajduje się w procesie certyfikacyjnym pod względem zgodności systemu zarządzania jakością z międzynarodową normą ISO TS 16949 TS. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani nabyciem akumulatorów Megatex w Opolu, to ich dystrybucję zapewnia polska firma uruchom.com.

Akumulatory używane Opole

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Zakup akumulatora może być dla wielu kierowców problematyczny. Na rynku dostępnych jest wiele wariantów, co w jeszcze większym stopniu utrudnia podjęcie decyzji. W wielu przypadkach kierowcy mają także problem z wyborem nie tylko danego modelu, czy marki, ale także stanu akumulatora. Na rynku dostępne są zarówno nowe, jak i używane warianty. Na jaki warto się zdecydować? Czy zakup używanego akumulatora to dobry pomysł?

Akumulatory Amega firmy Megatex Opole

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Firma Megatex jest bardzo znanym ukraińskim producentem akumulatorów. Marka ta wyróżnia się na rynku sporym doświadczeniem, indywidualnym podejściem do klienta oraz bardzo szeroką ofertą produktową. Poza tym firma stawia na wysokie standardy swoich wyrobów, ich unikalność oraz wysoką jakość. Tym samym zdobywa coraz to nowszych klientów, którzy następnie polecają poszczególne produkty swoim znajomym. Akumulatory wchodzące w skład linii Amega przeznaczone są do różnego rodzaju samochodów, zależnie od ich odmiany. W związku z tym każda zainteresowana osoba może w dowolnym momencie wybrać idealny produkt do swojego auta, który posłuży w nim przez długie lata. Megatex oferuje klientom niezawodne akumulatory, w niezwykle korzystnych cenach. 

Czy warto kupować akumulatory po regeneracji?
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Regenerowanie akumulatorów jest obecnie bardzo modnym procesem, ponieważ osoby zmotoryzowane chcą na takim procederze oszczędzić nieco pieniędzy. Warto jednak zdać sobie sprawę z tego, iż akumulatory regenerowane Opole nie zawsze są dobrym wyborem, zdecydowanie lepiej wybrać nowe akumulatory, które są oznaką trwałego działania i wysokiej skuteczności. Dzięki akumulatorom można przede wszystkim uruchomić silnik znajdujący się w samochodzie, odpowiadają także za poprawne działanie wielu układów, które są w autach. Jak widać jest to jeden z najważniejszych elementów i nie powinno się na nim oszczędzać, jeśli ma się nieco odłożonych pieniędzy. Istnieją specjalne serwisy, w których akumulatory są regenerowane, przez co można je później zakupić po dużo niższej cenie, niż w tradycyjnych sklepach. Nie zawsze warto iść tym tropem, ponieważ taki zakup może oznaczać w przyszłości spore problemy, polegające m.in. na częstym rozładowywaniu się akumulatora regenerowanego.

Test akumulatora Opole

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Przed zimą warto sprawdzić pracę podstawowych podzespołów elektrycznych samochodu. Niestety przy silnych mrozach, tylko w 100% sprawny akumulator i rozrusznik umożliwiają bezproblemowy rozruch auta. W przeciwnym wypadku mogą pojawić się poważne kłopoty z odpaleniem silnika.